Rodzina, czyli Boży pomysł na miłość i szczęście

Opublikowano: 8 maja 2014 r.

„Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę…”
Jan Paweł II

 
W dniach 16-18 maja w Gdańsku odbędą się rekolekcje pod hasłem: „Rodzina, czyli Boży pomysł na miłość i szczęście”, kierowane będą szczególnie do rodzin, narzeczonych a także do młodych lub z długoletnim stażem par małżeńskich. Tematyka jednak zaciekawi także osoby samotne, rozeznające powołanie. Rekolekcje w majowym weekendzie w malowniczym Gdańsku-Sobieszewie, to prawdziwa ucztą dla ciała, duszy, ducha i psychiki oraz czasem, który  wzmocni wzajemne relacje w rodzinach. Warsztaty sądoskonałym miejscem odpoczynku, spokoju i ciszy oraz niezwykłym i prawdziwym doświadczeniem, dzięki któremu będziecie mogli m. in.:
 
– odkryć duchowość małżeństwa i rodziny
– lepiej zrozumieć Wasze potrzeby emocjonalne
– ocenić i ulepszyć relację pomiędzy Wami
– poznać zasady komunikacji w małżeństwie i rodzinie
– jeszcze lepiej odkryć tajniki męskości i kobiecości
– złagodzić albo nawet rozwiązać konflikty
– zakochać się w sobie na nowo…

 
Prowadząca warsztaty: Mira Jankowska, mentor, trener, twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości. Absolwentka filologii polskiej (UMK Toruń) i teologii (ATK Warszawa) oraz studiów podyplomowych MBA Master in Comunicazione e Marketing Publitalia’80 w Mediolanie. Studiowała podyplomowo Zarządzanie Ludźmi w Firmie (Koźmiński) oraz psychoterapię chrześcijańską (SPCh). Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn oraz trener wystąpień publicznych, w tym medialnych. Inspirator i kreator twórczych działań zespołowych i społecznych.
 
Opieka duchowa: ks. Jan Uchwat, Diecezjalna Poradnia Rodzinna, Kuria Metropolitalna Archidiecezji Gdańskiej
 
TERMIN: 16-18 maja 2014, początek warsztatów -kolacją w piątek o godzinie 18.00, zakończenie niedziela obiadem o godzinie 14.00
MIEJSCE: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy na Wyspie Sobieszewskiej
 
Koszt warsztatów:  250 PLN (w tym udział, pełne wyżywienie, nocleg, atrakcje, opieka nad dziećmi, rozmowa z psychologiem, opieka duchowa), dojazd we własnym zakresie.
Promocja do 5 maja 2014 r.:  220 PLN
 
Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata na konto
Istnieje możliwość udziału dzieci w warsztatach – proszę o wcześniejszą informację z podaniem wieku dziecka/-i. Zapewniamy opiekę w godzinach 8.00-19.00.
 
Kontakt i zapisy:
Beata Zakrzewska,
beata.zakrzewska@onet.com.pl;
tel. 0-784-044-877