Rodzina jest na służbie miłości, miłość jest na służbie rodziny

Opublikowano: 15 października 2014 r.

„Rodzina jest na służbie miłości, miłość jest na służbie rodziny”
Jan Paweł II

Zespół Moja Rodzina – Aldona i Artur Wiśniewscy (100) oraz Antonina(25), Gabriel(22), Szymon(19), Mikołaj(17)  i  Jeremiasz(15). Od 2009 r zespół gra koncerty   ewangelizacyjne ze    świadectwem, bierze udział w Festiwalach Muzyki Chrześcijańskiej, projektach edukacyjnych, rekolekcjach i warsztatach dla muzyków. Posługuje podczas niedzielnych Eucharystii, Wieczorach Wielbienia, spotkaniach modlitewnych.

Muzyka towarzyszyła nam od zawsze, stała się wspólną pasją, sposobem na spędzanie czasu razem. Utwory pojawiały się spontanicznie, pierwsze były przeznaczone dla dzieci. Po wielu latach, powstały kompozycje najstarszego rodzeństwa – Antoniny i Gabrysia.
 

Rodzina to siła, a żyjący w niej Chrystus to Potęga.

W tekstach można dostrzec refleksję nad niesamowitą miłością Boga a jednocześnie uwielbienie pełne radości i entuzjazmu. To też poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania, poszukiwanie życiowej drogi i tego co najważniejsze – miłości. Kompozycje to dotykanie różnorodnych stylów i gatunków muzycznych. Edukacja pozwoliła poznać dzieła muzyki klasycznej, historię sztuki. Każdy muzyk ma też swoje fascynacje, które w przypadku zespołu dotyczą, między innymi, jazzu, muzyki filmowej, chóralnej i wielu innych.

Przez kilka ostatnich lat zespół koncertował w całej Polsce, m.in. w Marszu dla Jezusa, Bądź jak Jezus, Jednego Serca Jednego Ducha, w licznych Koncertach Papieskich. Miał też okazję grać dla Polonii w Irlandii. Zespół brał udział w wielu akcjach medialnych. Jako rodzinny team uczestniczy w wydarzeniach Pro-Life, podkreślając wartości życia i rodziny.

Dziękujemy Bogu za Domowy Kościół, w którym jako małżeństwo jesteśmy od 20 lat, za kapłanów – przewodników duchowych, za rekolekcje, pielgrzymki, za spotykanych każdego  dnia ludzi, dzięki którym uczymy się miłości do Chrystusa.

więcej na stronie: www.mojarodzina.ayz.pl