Pogłębienie więzi w rodzinie – rekolekcje

Opublikowano: 27 marca 2017 r.

Jak bardziej być z żoną, mężem, dziećmi, jak kochać małżonka, jak być bohaterem własnego domu, jak poukładać życie rodzinne, żeby mieć czas na sprawy najważniejsze, jak pogłębić więzi rodzinne – odpowiedzi na te pytania padną podczas rekolekcji organizowanych przez siostry loretanki w dniach od 29 kwietnia do 2 maja w Loretto koło Wyszkowa.

Rekolekcje „Pogłębienie więzi rodzinnych” skupią się na temacie budowania podstawowych więzi w rodzinie: z Bogiem, z małżonkiem, z dziećmi. To propozycja sposobu zmierzenia się z trudnościami, które przeżywamy w małżeństwach i rodzinach. Zaplanowane są konferencje, warsztaty, dużo zajęć rekreacyjnych i czas łaski przed Bogiem. Zajęcia dla rodziców, dla dzieci i całych rodzin ze szczególnym uwzględnieniem integracji ruchowej.

Rekolekcje poprowadzą:
Anna i Marek Skrypko – małżeństwo z 15-letnim stażem. Są rodzicami czwórki dzieci. Powiedzą o swoim fundamencie, doświadczeniu budowania relacji w małżeństwie i rodzinie, dorastaniu do ojcostwa, macierzyństwa, przełomowych decyzjach, obawach, słabościach, radościach, sukcesach, rozwiązaniach, konsekwencjach i wielu innych sprawach.
Iza i Piotr Kondraciuk – małżeństwo z 15-letnim stażem, rodzice trójki dzieci. Iza – nauczyciel chemii, współtwórca Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy. Czynnie zaangażowana w ruch Domowego Kościoła. Piotr – wieloletni trener sportowy dzieci i młodzieży. W ramach Białostockiej Akademii Rodziny prowadzi autorskie zajęcia integracyjno-sportowe „Ojciec-Syn”.

Początek rekolekcji 29 kwietnia o godzinie 12.00, zakończenie po południu 2 maja.

Zgłoszenia i informacje: www.loretto.pl, rekolekcjewloretto@gmail.com, tel. 511 219 439.