„Zbudujemy dom na Skale” – rekolekcje dla małżeństw i rodzin

Opublikowano: 27 kwietnia 2017 r.

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej zaprasza małżeństwa i rodziny na wakacyjne rekolekcje z elementami warsztatowej pracy w parach małżeńskich. Rekolekcje mają umożliwić małżonkom połączenie wypoczynku z poprawą relacji w małżeństwie i rodzinie. Program oparty na fundamencie wiary daje gwarancję powodzenia i dobrego czasu. W tym roku to już 10 edycja rekolekcji.

Termin: 21 – 30 sierpień 2017r.

Miejsce: Piwniczna Zdrój

Prowadzący:
Bernadeta Szymik-Kozaczko jest doświadczonym psychologiem pracującym wiele lat z małżeństwami. Obecnie prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną w Specjalistycznej Diecezjalnej Poradni Życia Rodzinnego. Współzałożycielka Stowarzyszenia Podajmy Sobie Ręce, które powstało w celu wielopłaszczyznowej pomocy rodzinie.
Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie małżonkowie z 21 letnim stażem i rodzice dwóch synów. Od 2004 roku są Diecezjalnymi Doradcami Życia Rodzinnego posługującymi w Duszpasterstwie Rodzin Diecezji Gliwickiej. Katarzyna jest magistrem teologii o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Michał jest dyplomowanym mediatorem sądowym, interwentem kryzysowym i doradcą życia rodzinnego prowadzącym zajęcia dla małżeństw w zakresie psychoedukacji oraz warsztaty z zakresu tematyki rodzinnej w programach PAL i DR.

Zgłoszenia na stronie www.dorodzin.pl