8. Ogólnopolski Kongres Małżeństw, Świdnica

Opublikowano: 1 października 2018 r.

Z ogromną radością zapraszamy na randkę małżeńską do Świdnicy. W dniach 5-7 października odbędzie się VIII Ogólnopolski Kongres Małżeństw, w tym roku pod tytułem „Konsumpcja i Asceza”. Obserwujemy przyspieszenie w rozwoju gospodarczym i uważamy, że powinno ono iść w parze z rozwojem jakości małżeństwa i rodziny. Pojawiają się nowe sytuacje i nowe wyzwania. Z czego możemy czerpać pełnymi rękami, a co jest dla nas szkodliwe? Co ogranicza nam tradycja, co tkwi w nas samych, a co wynika z naszej wiary? Podczas spotkania w Świdnicy podejmiemy się szukania właściwych kierunków rozwoju i odpowiedzi na nowe wyzwania. Pomogą nam najlepsi fachowcy z Polski, którzy już pracuję nad wykładami.

Oczywiście będzie też czas na relaks. W piątek zapraszamy na  kameralny koncert, a w sobotę na potańcówkę w klimacie lat 20-tych.  Całość łączą wartości chrześcijańskie, będzie też okazja do indywidualnych rozmyślań i wspólnej modlitwy. Smaku dodadzą rozmowy kuluarowe przy kawie i ciastku.

Zapraszamy do zapoznania się z Programem i Regulaminem, aby następnie przejść do rejestracji. Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu, gdyż w tym roku mamy zmienione warunki zapisu.

Rejestracji można dokonać tutaj: https://goo.gl/forms/hUH1LLfThMBVcGlb2

Szczegółowe informacje i program: https://kongresmalzenstw.pl/