Kalendarz o miłości małżeńskiej na 2019 rok

Opublikowano: 18 października 2018 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Jak co roku, chcemy zawitać do Państwa domów z kalendarzem Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin. W tym roku hasłem przewodnim są słowa Sługi Bożego kard. St. Wyszyńskiego „Rodzina Bogiem silna mocą swojego narodu.” Dziś, gdy wokół rodziny dzieje się tak wiele zamieszania i nieporozumień, chcemy  przypomnieć o potrzebie powrotu do korzeni, a mianowicie do zamysłu Boga o rodzinie jako wspólnocie trwałej, w której każdy z jej członków uczy się kochać , która jest miejscem wzajemnego przebaczenia, w której rodzi się nowe życie.

Przygotowaliśmy dla Państwa rozważania pomagające w pogłębieniu treści przysięgi małżeńskiej. Są one rozłożone na każdy miesiąc, tak aby pomóc w zabieganym dziś świecie, zatrzymać się na chwilę i smakować, ważyć, dotykać tajemnicy i mocy sakramentu małżeństwa. Autorem rozważań jest ks. Przemysław Drąg, Krajowy Duszpasterz Rodzin.

Poprzez gościnę w Państwa domach pragniemy być blisko codziennych spraw, jakimi Państwo żyjecie, w codzienności bowiem objawia się Miłość. Pragniemy przede wszystkim zapewnić o naszej trosce o każde małżeństwo i rodzinę, zwłaszcza to przeżywające kryzys, naszą modlitwą dodać otuchy i nadziei.

Kalendarz o miłości małżeńskiej na 2019 rokzajrzyj do środka

Dodatkowo chcemy zaproponować Państwu kubki ze Słowem Bożym i tematyką rodzinną, które mogą stać się dobrym prezentem dla najbliższych.
Kalendarze i kubki można zamówić pod adresem biuro@kodr.pl i dowolną ofiarą wesprzeć ogólnopolskie duszpasterstwo rodzin.