Remont małżeński. A tak już nie są dwoje...- o jedności małżeńskiej 31.X-2.XII, Częstochowa

Opublikowano: 31 października 2018 r.

REMONT MAŁŻEŃSKI !? Co to takiego ?

Remont? -Czemu nie! Nowy kolor ścian, może nowe podłogi, można kupić nowe meble albo nadać nowy charakter naszym przestrzeniom zmieniając dodatki. Wszystko po to, aby było wygodniej, ładniej, przytulniej, żebyśmy z jeszcze większą przyjemnością wracali do naszego domu.

A gdyby tak zrobić remont małżeński? Zainwestować czas, aby wyremontować nasze małżeństwo? Tylko po co?- Aby było wygodniej, piękniej, aby bardziej chciało się do siebie wracać. Temu służy remont! Celowo nie ma tu nazwy odbudowa albo naprawa. Wcale nie musi być źle, żeby mogło być lepiej! Pomysł remontu małżeńskiego w Częstochowie został zaczerpnięty z opolskiej inicjatywy, która już od wielu lat służy małżeństwom w tamtym mieście.

Zapraszamy małżeństwa z każdym stażem– zarówno te, które dopiero zaczęły tę niesamowitą przygodę we dwoje, jak i te, które trwają w niej wiele lat. Jeśli tylko chcecie przyjrzeć się Waszemu małżeństwu i podjąć działania zapobiegawcze przed jego uszkodzeniem- ten czas jest dla Was!

Plan spotkań

Prowadzący:

Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie

małżonkowie z 22 letnim stażem i rodzice dwóch dorosłych synów. Od 2004 roku są Diecezjalnymi Doradcami Życia Rodzinnego posługującymi w Duszpasterstwie Rodzin Diecezji Gliwickiej. Katarzyna jest magistrem teologii o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Michał jest dyplomowanym mediatorem, terapeutą i doradcą życia rodzinnego prowadzącym zajęcia dla małżeństw w zakresie poradnictwa, interwencji kryzysowej i psychoedukacji. Obydwoje są instruktorami metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Twórcy programu rekolekcji wakacyjnych dla rodzin „Zbudujemy dom na Skale” oraz cyklu warsztatów dla małżeństw „Kropelka dla małżeństwa” realizowanych w diecezji gliwickiej. Autorzy materiałów dla narzeczonych „Największa z nich jest miłość”.

www.remont.rodzinyemaus.pl/