Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – okolicznościowa bezpłatna gazeta od Fundacji Małych Stópek

Opublikowano: 13 marca 2019 r.

Szczecińska Fundacja Małych Stópek przygotowała okolicznościową bezpłatną gazetę Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Czasopismo zawiera materiały, które mogą posłużyć do przeżycia Dnia Świętości Życia w parafiach oraz indywidualnej formacji.

Fundacja Małych Stópek pomaga kobietom w ciąży, ale nie tylko. Wychodząc naprzeciw obecnym zagrożeniom i potrzebie obrony życia nienarodzonych, proponuje gazetę o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Z okazjonalnego czasopisma można się dowiedzieć na czym polega modlitwa w ramach dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego, dlaczego jest tak ważna, jak ją podjąć i co dalej po zakończeniu modlitwy. W gazecie opublikowano także świadectwa osób, które podjęły się tego niezwykłego 9-miesięcznego zobowiązania.

W każdej gazecie zawarty jest specjalny formularz dla osób, które podejmą się modlitwy za nienarodzonego oraz jej treść. Fundacja do wysyłki gazet dołącza ulotki z informacjami o aplikacji na telefon „Adoptuj Życie”, a dla kapłanów przesyła tekst liturgii duchowej adopcji dziecka poczętego.

Fundacja zachęca do rozmowy z proboszczem i zapytania go, jak w parafii będę wyglądały tegoroczne obchody Dnia Świętości Życia i czy nie przydadzą się na tę okazję gazety Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

„Wiemy, że dzięki naszym wspólnym działaniom jeszcze większa liczba najsłabszych istnień zostanie uratowana” – podkreślają członkowie Fundacji Małych Stópek.

Szczegółowe informacje można uzyskać i zamówienia złożyć drogą mailową: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl lub telefonicznie: 791 138 902. Koszt druku gazet i wysyłki ponosi Fundacja.

www.jedenznas.pl