II Kongres Rodzin “RODZINA-NAJLEPSZY PROJEKT”, 27-28.04.19 r.

Opublikowano: 29 marca 2019 r.

Zapraszamy wszystkie pary, narzeczonych, rodziny oraz osoby w związkach niesakramentalnych na II Kongres Rodzin “RODZINA-NAJLEPSZY PROJEKT”.

Jeśli ważna jest dla Ciebie relacja z drugą osobą, jeśli ważna jest dla Ciebie rodzina, jeśli marzysz o pięknej szczęśliwej rodzinie, to nie trać nadziei. Zapraszamy Ciebie na spotkanie rodzin gdzie będziesz mógł dać świadectwo swojej obecności, ale też znajdziesz pomoc, umocnienie i odpowiedź na pytania jakich szukasz. Zapraszamy, nie zwlekaj!

Kongres odbędzie się…

w Śremie, w Katolickim Centrum Kultury im. Św Jana Pawła II ul. Stanisława Staszica 1A.

Kiedy?

27-28 kwietnia 2019 r.

Program:

Rozpoczynamy w sobotę o godzinie 9.00, natomiast kończymy w niedzielę mszą św. o godz. 14.30.

W programie przewidziane są konferencje, modlitwy, które zostaną poprowadzone przez naszych ojców: o. Antonello i o. Pedro.

W sobotnie popołudnie odbędzie się forum poświęcone aktualnym problemom rodzinnym (dialog małżeński, finanse, rozwody) spotkanie te poprowadzą specjalnie zaproszeni goście. Po wieczornej kolacji  odbędzie się koncert  zespołu Mate.O „Totalne Uwielbienie”.

W trakcie kongresu skieruje do nas słowo Arcybiskup Grzegorz Ryś oraz Biskup Damian Bryl.

Również dla naszych najmniejszych przewidziany jest oddzielny program „Gwiazdeczek Pokoju”.

Dlatego zapraszamy całe rodziny razem z dziećmi. Niech nic nie stoi na przeszkodzie we wspólnym wzrastaniu jako rodzina.

Pragniemy zaprosić Ciebie Bracie i Siostro, jeśli czujesz się samotny nie zwlekaj z decyzją poczuj się, że jesteś częścią Rodziny Bożej przybądź i bądź tutaj z nami, Rodzina Przymierza Miłosierdzia zaprasza Ciebie. WSZYSCY JESTEŚMY RAZEM W SERCU BOGA.

ŚWIĘTA RODZINO Z NAZARETU MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Do zobaczenia kochani
na wspólnym radosnym spotkaniu!

Wspólnota Przymierza Miłosierdzia

www.kongresrodzin.przymierzemilosierdzia.pl