ZEGAR RODZINNY- warsztaty dla małżeństw i rodzin

Opublikowano: 25 października 2021 r.

Warsztaty dla małżeństw i rodzin „Zegar rodzinny”, odbędą się w dniach 19-21 listopada br. w Gnieźnie.

Są to warsztaty, których celem jest odnowienie i wzmocnienie życia rodzinnego. Warsztaty przeznaczone są dla par lub osób żyjących w relacjach rodzinnych. Podzielone są na 8 etapów (godzin) ułożonych w nieprzypadkowy proces prowadzący od otwartości poprzez wdzięczność, spojrzenie w prawdzie na „projekt rodzinny”, który obecnie realizujemy, szukanie harmonii między jednością a przestrzeniami wolności, rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, zmierzenie się z doświadczeniem porażki, aż po przebudowę swego projektu rodziny i radosne świętowanie.

Warsztaty oparte są na metodyce ignacjańskiej i pozwalają w praktyce wykorzystać narzędzia tej duchowości. „Zegar rodzinny” powstał w hiszpańskiej Wspólnocie Życia Chrześcijańskiego, a od 3 lat rozwija się także w Polsce, przynosząc dobre owoce.

Warsztaty poprowadzą Ewa i Maciej Chlebanowscy, Justyna i Marcin Teliccy (doradcy życia rodzinnego, WŻCh Poznań) oraz ks. Przemysław Kwiatkowski (rektor Prymasowskiego Seminarium Duchownego w Gnieźnie).

Zachęcamy do uczestnictwa!

Plakat do pobrania TUTAJ