Ruszyły rekolekcje Rodzina33

Opublikowano: 18 maja 2022 r.
Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś zadaniem priorytetowym. Każdy z nas urodził się w jakiejś konkretnej rodzinie i to właśnie to miejsce ma ogromny wpływ na całe nasze życie. 33-dniowe rekolekcje RODZINA33 to propozycja związana z Rokiem Rodziny oraz Rokiem Świętego Józefa. Powstały one we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin. Patronat nad rekolekcjami objęła Komisja ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.
Zachęcamy małżonków, aby przeszli te rekolekcje RAZEM, wspólnie słuchając lub czytając treści rekolekcji i podejmując modlitwę. 
Dlaczego warto, abyście wspólnie wzięli udział w rekolekcjach małżeńskich RODZINA33:
  • Rekolekcje zbliżą Was do siebie, odnowią i jeszcze bardziej wzmocnią Wasze relacje.
  • Wspólne wejście w ten czas stanie się okazją do jeszcze głębszego odkrycia Waszych więzi z Bogiem.
  • Rekolekcje na nowo ukażą Wam pełnię znaczenia słów przysięgi małżeńskiej oraz pozwolą zrozumieć wzajemną odpowiedzialność.
  • Rekolekcje rzucą światło na to, jak Wasze relacje małżeńskie oparte na prawdziwej, ofiarnej, odpowiedzialnej miłości mają budujący wpływ na rozwój Waszych dzieci.
  • Rekolekcje przygotują Was na uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przed Bogiem i dadzą szansę na nowy, jeszcze piękniejszy początek.
Możesz dołączyć do grupy na whatsapp.
Dzięki temu codziennie otrzymasz linki z rozważaniami na dany dzień Rekolekcji.Rekolekcje Rodzina33: 18.05-19.06

Grupy na whatsappie:
Grupa 1: https://chat.whatsapp.com/IYyecBxH1PLEydJKJrNPPu – pełna
Grupa 2: https://chat.whatsapp.com/KlxK6iP3HQj8Igdg7gb644 – pełna
Grupa 3: https://chat.whatsapp.com/Fa2fhrNM5Tu7vXNbKeCwvJ
Grupa 4: https://chat.whatsapp.com/BEmiGIzDB9PFBq5ZRvj3Uk

Zamówienie

Drodzy!

Przedstawiamy Wam materiały, które proponujemy jako Fundacja Tota Tua:

1. Książka z rekolekcjami Rodzina33

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje zakończone odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz złożeniem Aktu Zawierzenia Waszej Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu..
Ofiara, którą proponujemy za książkę to 40 zł. Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-15 książek).

 

2. Rodzina33 dla dzieci „Wchodzimy do Arki całą rodziną”

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje dla dzieci zakończone aktem oddania się Matce Bożej, kolorowanki, zadania, dziennik pokładowy.
Materiały przeznaczone są dla dzieci od 5 -12 lat. Książka ma 80 stron i jest formatu B5.

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 23 zł. Koszt wysyłki książki to 13 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek).

 

3. Rozważania na Pierwsze Soboty Miesiąca.

W książce znajdziecie 12 (15-minutowych medytacji), warunki nabożeństwa, a także pytania i odpowiedzi dotyczące nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 20 zł. Koszt wysyłki to 13 zł.

 

4. Książka z rekolekcjami Oddanie33/Beatyfikacja33/z komentarzami księdza Dominika Chmielewskiego SDB/z komentarzami księdza Teodora Sawielewicza

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 33 zł (1 zł za dzień rekolekcji :)). Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek).

 

5. Domowe Rekolekcje dla chorych – ks. Aleksander Woźny

Domowe Rekolekcje dla chorych, wygłosił Sługa Boży ks. Aleksander Woźny na przełomie lat 60 i 70 XX wieku, który wszystko w swoim życiu oddawał Maryi. Nauczał to, czym tak naprawdę sam żył: DZIECIĘCEGO ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ. Ufamy, że ten czas przeżyty z Maryją będzie umocnieniem w cierpieniu każdego chorego.

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 20 zł. Koszt wysyłki to 13 zł.

 

6. Książka z rekolekcjami Oddanie33 dla Kapłanów „Rozpal na nowo charyzmat…”

Ofiara, którą proponujemy za książkę to 33 zł (1 zł za dzień rekolekcji :)). Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek).

 

7. Kalendarz Maryjny na 2022 rok!

Wybraliśmy 12 cudownych wizerunków Najświętszej Maryi Panny z dwunastu polskich Sanktuariów. Każdy z tych wizerunków zasłynął wieloma cudami i łaskami. Ufamy, że przyniosą Wam one błogosławieństwo na każdy miesiąc nowego Roku!

Ofiara, którą proponujemy za kalendarz wynosi 33 zł. Koszt wysyłki kalendarza to 13 zł.

8. Płyta CD z rekolekcjami Oddanie33 

Ofiara dobrowolna.

 

9. Obrazek Modlitwy za Kapłana

Ofiara dobrowolna. Więcej informacji o dziele na stronie https://www.modlitwazakaplana.pl

 

>>> Pakiet numerów „Tota Tua – Magazyn Matki Słowa” <<<
Zamów pakiet dotychczasowych numerów miesięcznika „Tota Tua – Magazyn Matki Słowa”.
Ofiara, którą proponujemy za pakiet 12 numerów to 120 zł – 10 zł za jeden egzemplarz. Koszt wysyłki to 17 zł.
Zamówienia można składać poprzez adres mailowy: oddanie33@gmail.com, bądź pod numerem telefonu: 690524572 (infolinia działa od godziny 8:00 do 16:00). W zamówieniu mailowym podajemy: imię i nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy dla kuriera oraz ilość kompletów.

 

Przekazując ofiarę wspieracie Fundację Tota Tua oraz dzieła realizowane przez Fundację. 

 

Dane do przekazania dobrowolnej ofiary znajdują się TUTAJ oraz będą wyświetlone na ekranie podsumowania po zapisaniu formularza.

 

ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE PROSIMY SKŁADAĆ POD ADRESEM MAILOWYM oddanie33@gmail.com . ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE ZŁOŻONE PRZEZ FORMULARZ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU NIE BĘDĄ REALIZOWANE! 

www.rodzina33.pl