Cudowne Boże Naczynia. Majówka dla kobiet

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
06.05.2023 09:30
Data zakończenia:
07.05.2023 13:30
Diecezja:
Krakowska
Miejscowość
Kraków
Miejsce:
Dom Rekolekcyjny przy Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul Zamoyskiego 56
Koordynator:
Wspólnota „Dzielne Niewiasty”:
Telefon:
788 459 662
Koszt:
Osoby dochodzące: 150 zł
Uczestnicy:
Kobiety
„Cudowne Boże Naczynia” to program rekolekcyjny, który pomaga jego uczestniczkom popatrzeć na siebie jako na cudowne Boże dzieło – chciane i zaplanowane przez Stwórcę, zastanowić się nad swoim przeznaczeniem ogólnym i szczegółowym, a także zrozumieć przesłanie Dobrej Nowiny. Dotyka też problemu doznanych w życiu zranień oraz swojego wiecznego przeznaczenia. Programowi towarzyszy związana z nim tematycznie „robótka”.

Tematy konferencji: Naczynia stworzone; Naczynia przeznaczone, Naczynia utracone, Naczynia wyszczerbione; Naczynia skompletowane.

Prowadzi: Magdalena Grabowska – przez 35 lat była zaangażowana w działania międzynarodowego ruchu misyjnego Campus Crusade for Christ International. We współpracy z FamilyLife Ministry przez 25 lat wraz z mężem prowadziła Służbę Rodzinie, działając na rzecz małżeństw i rodzin. Obecnie pracuje w Fundacji Prodoteo, nadal prowadząc konferencje, seminaria, rekolekcje dla małżeństw i rodziców, autorskie kursy dla narzeczonych, rekolekcje dla kobiet, wykłady i kręgi o tematyce Biblijnej. Współpracuje z wieloma chrześcijańskimi środowiskami, stowarzyszeniami, wspólnotami, parafiami, ośrodkami rekolekcyjnymi. Jest autorką książek między innymi: „Kobieta warta królestwa”, „Klucze do pokoju”, „Niezapomniane kobiety Biblii. Pięcioksiąg” oraz książek dla dzieci: „Wielka wędrówka” i „Cudowna przemiana”.
Od lutego 1979 roku jest żoną, a obecnie mamą trzech synów i babcią ośmiorga wnucząt.