Mrok żałoba i światło nadziei - rekolekcje po stracie dziecka

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
17.05.2024 18:00
Data zakończenia:
19.05.2024 15:00
Diecezja:
Gnieźnieńska
Miejscowość
Gniezno
Miejsce:
Koordynator:
ks. Wojciech Rzeszowwski
Telefon:
608 801 208
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni, Rodziny, Starający się o potomstwo, Związki nieskramentalne
Rekolekcje „Mrok żałoby i światło nadziei” przeznaczone są dla rodziców, którzy doświadczyli dramatu śmierci swoich dzieci, niezależnie od ich wieku i okoliczności.

Rekolekcje Mrok żałoby i światło nadziei przeznaczone są dla rodziców, którzy doświadczyli dramatu śmierci swoich dzieci, niezależnie od ich wieku i okoliczności. Wobec ogromu cierpienia nie dajemy łatwych odpowiedzi na trudne pytania i nie udzielamy „taniej” pociechy. Chcemy się spotkać i pokornie słuchać, być razem blisko Boga i siebie nawzajem.

Pragniemy zaprosić rodziców do wspólnej drogi, by w gronie innych rodziców, którzy mogą zrozumieć, bo uczestniczą w podobnym doświadczeniu, trwać na modlitwie, pogłębiać rozumienie procesu żałoby oraz korzystać z pomocy i wsparcia innych osób.

Rekolekcje mają być pomocą, duchową i ludzką, by w mrocznym i trudnym czasie żałoby móc się otworzyć na światło nadziei, by uczyć się odkrywać duchową obecność utraconych dzieci oraz na nowo uczyć się żyć.

Prosimy o wypełnienie ankiety, która jest zarazem kartą zgłoszeniową i pomaga w owocnym przygotowaniu programu rekolekcji (strona zgłoszenia). Zapewniamy o zachowaniu dyskrecji oraz zasad ochrony danych osobowych (do ankiety mają dostęp tylko osoby prowadzące rekolekcje a Państwa dane są chronione, nie będą archiwizowana i przetwarzane). Jeśli ktoś z Państwa będzie miał trudności z wypełnieniem ankiety w wersji elektronicznej, może ją wydrukować i przesłać tradycyjną pocztą lub też ją zeskanować, i przesłać pocztą mailową na adres CEF (kontakt@cef.gniezno.pl).

Po otrzymaniu zgłoszenia, organizator wysyła potwierdzenie o przyjęciu na rekolekcje (wg kolejności zgłoszeń). Po jego otrzymaniu prosimy o wpłacenie zaliczki. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i do zobaczenia w Gnieźnie.

Formularz i ankieta zgłoszeniowa w pliku WORD znajduje się
file:///C:/Users/tniewiadomska/Downloads/Formularz%20zg%C5%82oszeniowy%20dla%20rekol%20o%20%C5%BCa%C5%82obie%20i%20nadziei.%2017-19.05.2024..doc