Niezłomny z żoną - Razem w drodze. Rekolekcje dla rodzin

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
28.07.2023 18:00
Data zakończenia:
03.08.2023 10:00
Diecezja:
Katowicka
Miejscowość
Skrzatusz
Koordynator:
Katarzyna i Mariusz Kaletka
Telefon:
507166295
Koszt:
950,00 zł osoba dorosła
Uczestnicy:
Rodziny
Małżeństwo bowiem nie jest wynikiem jakiegoś przypadku lub owocem ewolucji ślepych sił przyrody: Bóg-Stwórca ustanowił je mądrze i opatrznościowo, aby urzeczywistnić w ludziach swój plan miłości.
„Encyklika Humanae Vitae”

Małżeństwo to piękna i jednocześnie najtrudniejsza z dróg miłości. Wymaga troski, cierpliwości i czasu. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie wakacyjno-urlopowym Niezłomny z żoną – Razem w drodze dedykowany małżeństwom z różnym stażem , które pragną na nowo zobaczyć piękno swojego powołania oraz umacniać wzajemną miłość. Źródłem inspiracji i siły będzie dla nas Słowo Boże, towarzystwo i doświadczenie innych rodzin, zaś pomocą do rozmowy staną się specjalnie przygotowane warsztaty, które pozwolą małżonkom odkryć swoje zasoby i możliwości w pogłębianiu małżeńskiej więzi. Wszystko po to, abyście jeszcze lepiej się poznali i zrozumieli swoje powołanie oraz odświeżyli rodzinne relacje. W tym czasie dzieci będą się dobrze bawić pod opieką wykwalifikowanej kadry a popołudnia będą tylko dla Was. Wybraliśmy dla Was piękne, ciche i klimatyczne miejsce – Skrzatusz.
Projekt Niezłomny z żoną – Razem w drodze odbędzie się w terminie 28.07 – 03.08.2023r. w Domu Rekolekcyjnym obok Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu przy ul. Katarzyny Kadrzyckiej.

KOSZTY
Koszt pobytu rekolekcyjnego z pełnym wyżywieniem:
950,00 zł – osoba dorosła
680,00 zł – dziecko do lat 12
100,00 zł – dziecko do 3 lat
Po dokonaniu zgłoszenia przez stronę, masz 7 dni na wpłacenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 950 zł tj. koszt jednego dorosłego uczestnika. Zaliczka jest bezzwrotna. Jeśli nie dokonasz opłaty rejestracyjnej Twoje zgłoszenie zostanie anulowane.
Z racji na ograniczoną ilości miejsc, decyduje kolejność rejestracji uczestników oraz możliwość ich rozlokowania w Ośrodku Rekolekcyjnym w Skrzatuszu.