O intymności małżeńskiej “Bądź blisko mnie, czyli o seksie po ślubie”

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
16.03.2024 09:00
Data zakończenia:
16.03.2024 16:00
Diecezja:
Gliwicka
Miejscowość
Gliwice
Koordynator:
Katarzyna Kamińska-Jurkiewicz
E-mail:
Telefon:
+48 501 397 904
Koszt:
150 zł od pary
Uczestnicy:
Małżeństwa
“Bądź blisko mnie!” Zwykle to zdanie wypowiadają żony, choć nie zawsze jest to zaproszenie do aktu małżeńskiego. Współżycie seksualne małżonków może być pięknym gestem miłości, jeśli jest przeżywane w wolności i zaangażowaniu obojga małżonków. Wybranie odpowiedniego stylu życia pozwoli małżonkom na rozwój ich intymnej relacji. Zaś wystrzeganie się stereotypów i swoich zachcianek uwrażliwi małżonków na wzajemne potrzeby. Warsztaty o intymności małżeńskiej pomagają małżonkom na nowo odkryć sferę bliskości fizycznej jako sferę budowania więzi w miłości i wzajemnym szacunku.

Warsztaty “Bądź blisko mnie! Czyli o seksie po ślubie.” są czasem spotkania na rozmowie małżonków, aby wypowiedzieć swoje oczekiwania dotyczące sfery intymnej. Prowadzący podpowiedzą, co pomaga w rozkwicie i jakie działania mogą być zagrożeniem dla tej sfery.

Warsztaty poprowadzą Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie – małżeństwo z 27 letnim stażem, rodzice dwóch dorosłych synów, diecezjalni doradcy życia rodzinnego, twórcy gry małżeńskiej „Przekonaj mnie!”.