Od pretensji do zrozumienia - spotkanie dla małżeństw

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
09.05.2024 18:00
Data zakończenia:
09.05.2024 21:00
Diecezja:
Szczecińsko-kamieńska
Miejscowość
Szczecin
Koordynator:
Ewa Smutek-Matysiak
Telefon:
882 024 442
Koszt:
120
Uczestnicy:
Małżeństwa
Kiedy, gdzie, w jakich godzinach?
9 maja (czwartek) 2024 r.,
Szczecin, ul. Parkowa 1/3
18:00 – 21:00

KOSZT:
120 zł* od pary – kwota obejmuje wynagrodzenie dla prowadzącego, coffe bar oraz wsparcie statutowej działalności Fundacji w szczególności doradztwa i opieki psychologicznej.

PROWADZĄCY
dr Roman Szałachowski – psycholog, psychoterapeuta, na ostatnim roku specjalizacji z psychologii klinicznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, a także prowadzi terapię dla par. Na co dzień pracuje również jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, jak również Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Stowarzyszenia Psychologii Pastoralnej. Jest biegłym psychologiem w Sądzie Metropolitalnym w Szczecinie.

*) Jeżeli jesteście dziś w sytuacji, w której ostatni czas nie oszczędzał Was finansowo, a chcecie wziąć udział w tym spotkaniu, wyślijcie zgłoszenie na adres – rejestracja@donumvitae.pl, podając Wasze imiona i nazwisko z dopiskiem GOŚĆ a my zaprosimy Was jako naszych wyjątkowych gości, ofiarując Wam bilet w prezencie. Wiemy, że są różne momenty w życiu i chcemy pokazać, że jesteśmy z Wami. Na każde spotkanie mamy przygotowane takie wyjątkowe zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy!