Razem, a jednak osobno - potrzeby w relacji - warsztaty dla małżeństw

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
24.05.2023 17:00
Data zakończenia:
24.05.2023 20:00
Diecezja:
Legnicka
Miejscowość
Legnica
Koordynator:
Agata Szymkowiak
Telefon:
697672275
Uczestnicy:
Małżeństwa
Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Legnickiej zaprasza na spotkanie dla małżeństw „Razem, a jednak osobno. Potrzeby w relacji – wyrażanie i wsłuchiwanie się”. Spotkanie odbędzie się 24 maja (środa) w godz. 17:00-20:30 w Domu Słowa w Legnicy.

Małżeństwa, które wezmą udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się, jak konstruktywnie wyrażać swoje potrzeby, jak o nich rozmawiać, jak wsłuchiwać się w potrzeby współmałżonka i wspólnie popracować nad tym obszarem w relacji.

Przewidziana jest część warsztatowa, którą poprowadzi Aneta Rams, terapeuta NEST, specjalista komunikacji w rodzinie, żona i mama, zaś po części warsztatowej będzie czas na kilka chwil spokojnej rozmowy przy kawie, bez rozproszeń w postaci nawału domowych obowiązków, telefonów, spraw do załatwienia.

Na koniec przewidziana jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, aby uczestnicy mogli swoją miłość małżeńską złączyć z Największą Miłością.

Zapisy i szczegółowe informacje: Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Legnickiej, tel 697 672 275, rodzina@diecezja.legnica.pl