Rekolekcje dla mężczyzn pragnących uporządkować sferę seksualną

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
15.03.2024 17:00
Data zakończenia:
16.03.2024 19:00
Diecezja:
Sosnowiecka
Miejscowość
Czeladź
Koordynator:
Farma Serca/ Wojownicy Maryi/ Boskiprojekt.pl
Koszt:
200
Uczestnicy:
Mężczyźni
Być może straciłeś już kontrolę nad swoim życiem, wiele godzin spędzasz przed komputerem w poszukiwaniu coraz to nowych obrazów i treści.

Zamiast cieszyć się życiem, bawić się z twoimi dziećmi i spędzać czas rodzinnie, zbyt często zanurzasz się w świat wirtualnej samotności.

Wiele razy powtarzałeś „Koniec. Nigdy więcej”, a kilka dni później znowu jesteś w tej samej sytuacji. Sięgnij po konkretną pomoc i wejdź na drogę nawrócenia twojego serca do Boga. On uporządkuje twoją relację seksualną.

Gotowy na przemianę serca?

Odpowiedź „tak” oznacza twoją gotowość, by postawić Boga na pierwszym miejscu w swoim życiu. Oznacza to także pragnienie, by wejść na drogę uwolnienia serca do miłości, która jest wolna od pożądliwości i egoizmu, a zdolna do poświęcenia i służby.

Brak wolności w sferze seksualnej jest przeszkodą w zbudowaniu pełnej miłości i szacunku relacji z drugim człowiekiem. Pomimo najszczerszych chęci, wcześniej czy później uzależnienie zażąda, byś postawił je na pierwszym miejscu. Nie tylko w małżeństwie, ale w całym życiu.

Będziemy łączyć pracę nad naturą człowieka (treści psychologiczne) z Łaską Bożą.

Bezzwrotna opłata rekolekcyjna przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem rekolekcji w ramach statutowej działalności fundacji Farma Serca. Nie zawiera kosztów zakwaterowania, ani wyżywienia.

Nie chcemy jednak, by pieniądze były przeszkodą. Jeśli chcesz uczestniczyć w rekolekcjach, a nie możesz sobie pozwolić finansowo na zapłatę całości kwoty, napisz do nas kontakt@farmaserca.pl

Po zaksięgowaniu opłaty rekolekcyjnej na naszym koncie prześlemy ci ankietę, w której możesz zgłosić nam swoje zapotrzebowanie na nocleg i/lub wyżywienie.

Dostępne są pokoje 2-osobowe w cenie 100 zł/noc/osobę. W sobotę możesz zarezerwować 3 posiłki wraz z „serwisem kawowym” w trakcie przerw. Łączna cena 100 zł / osobę. W piątek możesz zarezerwować kolację w cenie 25 zł / osobę.

Opłaty za nocleg i wyżywienie należy zapłacić gotówką na recepcji w dniu przyjazdu.

Jeśli nie potrzebujesz noclegu, ani wyżywienia, po prostu nie wypełniaj ankiety.