Rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej, ze spowiedzią generalną lub z przedłużoną spowiedzią św.

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
16.04.2023 17:00
Data zakończenia:
19.04.2023 13:00
Diecezja:
Wrocławska
Miejscowość
Bagno
Miejsce:
„ToTu” Centrum Duszpasterstwa Młodzieży
Koordynator:
ks. Waldemar Cwynar – kapłan z 22-letnim stażem, katecheta, rekolekcjonista, kierownik duchowy, psychoterapeuta integratywny w podejściu chrześcijańskim
Telefon:
502162162
Koszt:
550-720
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni, Starający się o potomstwo
Nawrócenie, ważna decyzja, zmiana stanu cywilnego, grzech zatajony, wyznany, ale dręczący, a może chęć podsumowania dotychczasowego życia?

Jeśli odnajdujesz się w którejś z tych sytuacji zapraszam Cię na rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej.
Te kameralne – bo maksymalnie 10-os. – rekolekcje odbędą w urokliwym, oddalonym od miastowego zgiełku Salwatoriańskim Centrum Młodzieżowym (www.totu.sds.pl, Bagno, ul. Ziołowa 53, 55-120 Oborniki Śląskie), znajdującym się 25 km od obwodnicy autostradowej Wrocławia w stronę Poznania (możliwa podwózka z PKP Oborniki Śląskie).

Każdy uczestnik, by mógł doświadczyć wewnętrznego i zewnętrznego wyciszenia – tak niezbędnego do dobrego przygotowania się do spowiedzi św. – będzie miał do dyspozycji jednoosobowy pokój z łazienką, pełne wyżywienie oraz kaplicę dostępną 24 h na dobę.

Organizatorem, prowadzącym i spowiadającym w czasie tych rekolekcji jest ks. Waldemar Cwynar, proboszcz parafii pw. śś. Ap. Piotra i Pawła w Sułowie Wielkim (diecezja wrocławska). Kapłan z 22-letnim stażem, katecheta, rekolekcjonista, kierownik duchowy, psychoterapeuta integratywny w podejściu chrześcijańskim.

Rekolekcje potrwają 4 dni (od niedzieli do środy) i będą mogły zakończyć się 1,5 h spowiedzią generalną (zapracowani będą mogli wyjechać po bloku konferencji i po swojej spowiedzi trzeciego dnia – czyli we wtorek, max. 4 os.)

Cena rekolekcji:
– od niedzieli do środy z obiadem włącznie 720 zł
– od niedzieli do wtorku z obiadem włącznie 550 zł