Spotkanie z "Akademią Familijną"

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
14.09.2023 18:00
Data zakończenia:
14.09.2023 20:00
Diecezja:
Legnicka
Miejscowość
Legnica
Koordynator:
Agata Szymkowiak
Telefon:
697672275
Uczestnicy:
Małżeństwa, Rodziny
Akademia Familijna to warsztaty dla rodziców, które wspierają rozwój całej rodziny. Spotkania w ramach Akademii dostarczają rodzicom narzędzi, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swój potencjał wychowawczy i tworzyć silne, dobre i piękne relacje rodzinne.
W ramach Tygodnia Wychowania w Diecezji Legnickiej zapraszamy na spotkanie pokazowe na temat Akademii – zainteresowani rodzice będą mogli zapoznać się z ideą Akademii, dowiedzieć się jak działa i wziąć udział w krótkich warsztatach, by później móc podjąć decyzję o wejściu w cykl spotkań w ramach Akademii, jakie są planowane w Diecezji w dalszych miesiącach.
Spotkanie poprowadzą Jolanta i Łukasz Szydło, małżonkowie i rodzice trzech córek i trzech synów, liderzy i moderatorzy Akademii Familijnej,

W pierwszej części spotkania będzie można dowiedzieć się, czym dokładnie jest Akademia Familijna, jak działa i jak rodzina może skorzystać z kursów, jaką mają formę itd.
Druga część spotkania będzie typowo warsztatowa. Akademia Familijna pracuje na podstawie kazusów (studium przypadku), będzie można zatem wspólnie popracować nad analizą takiego „rodzinnego przypadku”, dotyczącego wpływu mediów cyfrowych na rozwój dzieci.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – Duszpasterstwo Rodzin prosi o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału pod numerem podanym na plakacie.