Warsztaty dla teściów, teściowych i rodziców dzieci dorosłych

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
02.03.2024 09:00
Data zakończenia:
02.03.2024 16:00
Diecezja:
Ełcka
Miejscowość
Ełk
Miejsce:
Centrum pastoralno – administracyjne
Koordynator:
Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ełckiej Kurii Diecezjalnej
Telefon:
87 621 68 15
Koszt:
150 zł/osoba
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni
Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla teściów, teściowych i rodziców dzieci dorosłych. Czas jest szczególny – w roku 2024 obchodzimy 25.lecie beatyfikacji bł. Marianny Biernackiej, pochodzącej z Lipska teściowej, która podczas wojny oddała swoje życie za synową. Została ona patronką teściowych.

Podczas warsztatów będziesz mógł/mogła spotkać ludzi, którzy podobnie jak Ty – mierzą się z zadaniem bycia rodzicem dorosłych dzieci lub teściem i teściową, a także przyjrzeć się konkretnej sferze swojego życia. Poznamy historie biblijnych teściów, przypatrując się ich historiom. Podczas spotkania przyglądniemy się świadomości teścia i teściowej – porozmawiamy o sztuce odkrywania siebie w różnych sferach. Popracujemy również w obszarze asertywności. Czy można odmówić teściom? Między innymi z tymi tematami będzie pracować podczas warsztatów.

Warsztaty dla teściów i teściowych odbędą się w Centrum pastoralno – administracyjnym w Ełku, ul. Plac katedralny 1. Potrwają od godz. 9.00 do godz. 16.00. W planie przewidziany jest obiad i bufet kawowy. Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł/os. Zapisy pod numerem 87 621 68 15, będą trwały do 22 lutego bądź do wyczerpania miejsc.

Warsztaty poprowadzą:

ks. dr Radosław Rybarski – psycholog, psychoterapeuta

ks. dr Marek Bednarski – biblista