Nawigacja w rodzinie – warsztaty dla małżeństw

Opublikowano: 3 kwietnia 2014 r.

Spotkanie trwa 2 godziny, a w ich czasie uczestnicy oglądają film z udziałem autorytetów życia rodzinnego. Następnie wypełniają arkusze ćwiczeń, by dojść do rozwiązania, które wskaże, co wymaga uwagi, naprawy czy uzdrowienia w ich życiu małżeńskim czy rodzinnym.

Spotkania odbywają się w całej Polsce, żeby wziąć w nich udział wystarczy zarezerwować miejsce.

Wśród naszych ekspertów:

JacekPulikowski – inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Znany w całej Polsce jako doradca rodziny i jako autor publikacji o tematyce rodzinnej.

Szymon Grzelak – doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Znany jako autor programu „Archipelag Skarbów. Napisał między innymi książkę „Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu?”.

Robert Tekieli
– dziennikarz, publicysta i animator kultury niezależnej. Zasłynął jako założyciel pisma „Brulion”. Początkowo zafascynowany New Age, stał się w latach 90, po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm, jego zdecydowanym przeciwnikiem. Znany z poruszających audycji w Radiu Józef: „Pocieszenie i strapienie”, „Encyklopedia New Age dla chrześcijan”. Szerzej w Polsce rozpoznawalny przez program telewizyjny „Jarmark cudów” i książki z serii Popularna Encyklopedia New Age.

JacekRacięcki
– terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie. Moderuje grupy i warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Proponuje program „12 kroków” zbudowany na podstawach chrześcijańskich. Zasłynął jako autor audycji poświęconych pracy z uzależnieniami w Radiu Józef i Radiu Warszawa.

Anna Kołodziejczyk – psycholog, psychoterapeuta ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuje w Ośrodku Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA w Warszawie.

 

źródło informacji: www.kibicujrodzinie.pl/nawigacja_s_45.html