Ponad ćwierć miliona Polaków poparło inicjatywę “Stop Pedofilii”

Opublikowano: 18 lipca 2019 r.

Ponad 263 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy “Stop Pedofilii” złożyli w środę w Sejmie przedstawiciele Fundacji Pro-prawo do życia. Celem projektu – argumentują wnioskodawcy – jest wprowadzenie ochrony dzieci przed przemocą seksualną ze strony aktywistów LGBT oraz uniemożliwienie nakłaniania dzieci i młodzieży do rozwiązłości płciowej. Parlament ma teraz trzy miesiące na poddanie projektu pod głosowanie.

W środę 17 lipca zakończyła się trwająca trzy miesiące zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy Stop Pedofilii, który powstał z inicjatywy Fundacji Pro-prawo do życia. Projekt poparło ponad 263 tys. Polaków a zebrane podpisy zostały dzisiaj złożone w Sejmie RP w celu poddania ustawy pod obrady parlamentu.

“Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu, rozwiązłości seksualnej i nieczystości wśród dzieci i młodzieży, istnieje pilna potrzeba zwiększenia ochrony prawnej najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną” – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-prawo do życia i pełnomocnik komitetu “Stop Pedofilii”.

Szczególną rolę, wskazują członkowie Fundacji Pro-prawo do życia, na tym polu odgrywają aktywiści LGBT i powiązani z nimi “edukatorzy” seksualni, którzy oswajają dzieci z treściami niszczącymi poczucie ich wstydu, będącego naturalną ochroną przed wykorzystywaniem seksualnym. – Tego typu działania są wspierane przez władze kolejnych miast, m.in. Warszawy, Gdańska i Krakowa. Nasz projekt sprzeciwia się temu – dodał Dzierżawski.

Projekt ustawy zakłada nowelizację art. 200b kodeksu karnego. Według proponowanych zmian, karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 będzie podlegał ten, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego. Jednocześnie ten, kto będzie propagował lub pochwalał podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając na terenie szkoły lub placówki oświatowej, będzie podlegał karze pozbawienia wolności do lat 3.

Podpisy pod projektem ustawy były zbierane w całym kraju. Uliczne zbiórki były wielokrotnie zakłócane przez działaczy LGBT, którzy próbowali uniemożliwić Polakom wyrażenie poparcia dla zmiany prawa.

“Ataki na naszych wolontariuszy, utrudnianie zbiórki podpisów, blokowanie ludziom dostępu do naszych zgromadzeń, kradzież kart podpisowych, niszczenie mienia, dewastacje samochodów, nawoływanie do przemocy i wandalizmu w mediach społecznościowych. To tylko niektóre z aktów agresji ze strony środowisk LGBT, z jakimi musieliśmy zmierzyć się w ostatnich miesiącach” – mówi Dawid Wachowiak, członek Fundacji i jeden z koordynatorów akcji Stop Pedofilii. Dziękuję wszystkim, którzy pomimo trudnych warunków zaangażowali się w akcję i nie dali się zastraszyć – dodaje Wachowiak.

Sejm ma teraz trzy miesiące na poddane projektu pod głosowanie. Fundacja Pro-Prawo do życia zapowiada jednak, że akcja nie zakończy się wyłącznie na procedurach parlamentarnych. Akcja Stop Pedofilii będzie nadal trwać w całym kraju. W jej ramach będziemy uświadamiać Polaków w jaki sposób na Zachodzie promuje się patologie seksualne w szkołach i przedszkolach a także informować o powiązaniach aktywistów LGBT i “edukatorów” seksualnych z pedofilią – mówi Mariusz Dzierżawski. To otwiera oczy tysiącom osób, które włączają się następnie w obronę dzieci przed zgorszeniem – tłumaczy Dzierżawski.

W ramach akcji Fundacja wydała również bezpłatny poradnik dla rodziców i nauczycieli pt. “Jak powstrzymać pedofila?”, w którym informuje o skali systemowej deprawacji seksualnej dzieci w krajach Europy zachodniej i Ameryki oraz radzi w jaki sposób ustrzec dzieci przed zagrożeniem na terenie swojej szkoły lub przedszkola. Publikację można pobrać za darmo ze strony stoppedofilii.pl

www.ekai.pl