Gdy czekanie na dziecko boli... Rekolekcje dla małżeństw oczekujących na dar potomstwa

Opublikowano: 18 listopada 2019 r.

Zapraszamy na rekolekcje:

Gdy czekanie na dziecko boli…

Będzie to czas nabrania sił, przybliżenia do Boga i umocnienia nadziei.

Co?

Rekolekcje dla małżeństw czekających na dar potomstwa.

Gdzie?

W Ośrodku Szkoleniowym Caritas w Przysieku – pięknym i malowniczym miejscu tuż za Toruniem jadąc w stronę Bydgoszczy drogą nr 80.

Więcej informacji na www.osrodek.torun.caritas.pl i w zakładce „Dojazd”.

Kiedy?

W dniach 7 – 8 grudnia 2019 r. (Rozpoczęcie w sobotę o godzinie 9, zakończenie obiadem w niedzielę).

To bardzo blisko Świąt Bożego Narodzenia, które dla małżeństw bezdzietnych często są trudnym czasem. Świąteczna atmosfera, spotkania w gronie rodzinnym, życzenia lub komentarze bliskich… – to wszystko sprawia, że chciałoby się wyciąć te dni z kalendarza. Rekolekcje mają być czasem nabrania sił, pewności siebie i nadziei.

Co w programie?

W programie będzie miejsce na sprawy duchowe: eucharystię, adorację, przykłady biblijne. Podczas rekolekcji będzie obecny kapłan, służący posługą w sakramencie pokuty i pojednania, otwarty na rozmowę i pytania.

Będzie też czas na dialog małżeński, spotkanie z innymi małżeństwami i świadectwa par, które zmagały się z niepłodnością.

Nie zabraknie spotkań ze specjalistami w dziedzinie psychologii i medycyny. Poruszone zostaną tematy adopcji i naprotechnologii.

Za ile?

Całkowity koszt rekolekcji wynosi 320 zł od małżeństwa. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych i wyżywienie (od obiadu w sobotę do obiadu w niedzielę włącznie, przerwy kawowe).

Po zapisie prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł. od pary (nr konta podany jest w zakładce Zapisy).

Jeśli brak środków finansowych miałby uniemożliwić udział w rekolekcjach prosimy o kontakt mailowy: rekolekcje@martyria.pl

Zapisy na stronie: www.gdyczekanieboli.pl