Zegar Rodzinny - warsztaty dla małżeństw i rodzin

Opublikowano: 2 września 2021 r.

Są to warsztaty, których celem jest odnowienie i wzmocnienie życia rodzinnego. Warsztaty przeznaczone są dla par lub grup osób żyjących w relacjach rodzinnych. Podzielone są na 8 etapów (godzin) ułożonych w nieprzypadkowy proces prowadzący od otwartości poprzez wdzięczność, spojrzenie w prawdzie na „projekt rodzinny”, który obecnie realizujemy, szukanie harmonii między jednością a przestrzeniami wolności, rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, zmierzenie się z doświadczeniem porażki, aż po przebudowę swego projektu rodziny i radosne świętowanie.

Warsztaty oparte są na metodyce ignacjańskiej i pozwalają w praktyce wykorzystać narzędzia tej duchowości. „Zegar rodzinny” powstał w hiszpańskiej Wspólnocie Życia Chrześcijańskiego, a od 2 lat rozwija się także w Polsce, przynosząc dobre owoce.

Warsztaty poprowadzą Justyna i Marcin Teliccy (WŻCh Poznań) oraz ks. Przemysław Kwiatkowski (rektor Prymasowskiego Seminarium Duchownego w Gnieźnie).

Koszt – ofiara za sesję wynosi 480 zł. od pary

Miejsce: Centrum Duchowości Sacré Coeur

Warszawa, ul. Taneczna 65

Termin: 15 – 17 paźdiernika 2021 r.

Początek 15 października o godz. 18.00 (rejestracja od godz. 15.30)

zakończenie 17 paźdzziernika obiadem o godz. 12.30

Zapisy i dalsze informacje:

s. Renata Ryszkowska; kom. 608-713-103; e-mail: centrum@siostry-sc.pl

 Wypełnij formularz zgłoszeniowy

WYBRANE ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW

Udział w „Zegarze” pozwolił nam podsycić ogień naszej relacji. Dzięki przemyślanym i dobrze ułożonym treściom mogliśmy przyjrzeć się naszemu małżeństwu (w którym jesteśmy od 3 lat) w postawie otwartości, wdzięczności i uważności. Wychodzimy z nową nadzieją i energią, wzmocnieni i zmotywowani do budowania naszej rodziny. Wspólnota, jaka zawiązała się podczas warsztatów oraz możliwość usłyszenia świadectw innych małżeństw to niezwykły dar. Dziękujemy za wszystko!

Warto przyjechać! Czas z mężem – bezcenny. Tematy – bardzo ważne, życiowe. Ogólnie – budujące szkolenie, dobry trening przed działaniem. A dalej już tylko praktyka, praktyka, praktyka…

Nie sądziłam, że mając 38 lat stażu małżeńskiego mogę jeszcze tylu rzeczy się nauczyć i dowiedzieć o moim małżeństwie. Warsztaty dały nam przestrzeń i czas na spojrzenie wstecz i przyjrzenie się naszemu związkowi po latach. Czuję wdzięczność, radość i spokój. To znakomity czas dla nas. Polecam każdemu małżeństwu niezależnie od stażu i doświadczeń.

www.rekolekcje-sc.pl