Formacja małżeństw: „W drodze ku jedności”, 03-05 grudnia 2021 r. w Kielcach

Opublikowano: 2 listopada 2021 r.

Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach  zaprasza na Formację małżeństw: W drodze ku jedności Termin: 0305 grudnia 2021 r.

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?

Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować i umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy  małżeństwa, którą pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom małżeńskim lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami.

Tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus Chrystus rzucił światło na nasze życie i nieśmiertelność (2 Tm 1, 10). Wskazują one, jak budować trwałe oraz szczęśliwe małżeństwo i rodzinę.

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 400 zł od pary (z zakwaterowaniem i wyżywieniem).
Rekolekcje rozpoczynają się w piątek Eucharystią o godz. 18.00, a kończą w niedzielę o godz. 16.00. Przeznaczone są tylko dla małżonków, nie ma możliwości przyjazdu z dziećmi.

Zgłoszenia na stronie: www.rmissio.pl
Miejsce: Centrum Modlitwy i Ewangelizacji św. Pawła, ul. Wileńska 1A; 25411 Kielce

tel. kom. 606 124 328, email: r.missio@complex.com.pl

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w formacji małżeństw. Jest to jedna z propozycji, rekomendowanych przez KODR, do pracy z małżeństwami na terenie parafii.