Rekolekcje Wielkopostne dla Małżeństw Niepłodnych

Opublikowano: 7 marca 2022 r.

Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na Wielkopostny Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych pt. „Wybierajcie więc życie (Pwt 30,19). Refleksje o in-vitro”. Po raz kolejny spotkamy się on-line.

Tym razem dzień skupienia poświęcimy prawie w całości trudnej tematyce nauczania Kościoła o in-vitro. Mamy nadzieję, że całość będzie ciekawa i wyjaśniająca wszelkie wątpliwości, tym bardziej, że nasz prelegent  ks. Grzegorz Koss jest zarówno lekarzem (ukończył studia medyczne i staż), bioetykiem i duszpasterzem rodzin. Dodatkowo ks. Grzegorz ma wyjątkowy dar pokazywania nauki Kościoła przez pryzmat miłości i wierności Panu Bogu. Jak zawsze w Wielkim Poście będzie także możliwość uczestnictwa w pięknym nabożeństwie Drogi Krzyżowej oraz w Mszy św. o dar potomstwa. Usłyszymy ponadto świadectwo małżonków, którzy doczekali się dzieci, mimo iż nawet in-vitro miało im nie pomóc!

Zapraszamy wszystkich, którzy:
– usłyszeli od lekarza, że pomoże im tylko in-vitro,
– zastanawiają się, dlaczego Kościół tak stanowczo sprzeciwia się wspomaganemu rozrodowi,
– chcieliby usłyszeć o szczegółach procedury i poznać statystyki dot. jej skuteczności.

Termin:  sobota, 12 marca 2022 r.
Więcej informacji i zapisy: https://abrahamisara.pl/wydarzenia/12-03-on-line-wybierajcie-wiec-zycie-pwt-3019-refleksje-o-in-vitro/
Fb: https://fb.me/e/1ttGUnqcm

Misją naszej Wspólnoty, która działa już od 12 lat, jest hasło: „Aby nikt ze swoją niepłodnością nie pozostał sam”.