Dzień Dziecka Utraconego. Webinar pt. "To było ważne. Porozmawiajmy o poronieniu"

Opublikowano: 2 października 2023 r.

Spotkanie online odbędzie się 11 października o godz. 19.00 i będzie się składać z dwóch części. Pierwszą będzie rozmowa z dr Kingą Wenklar, która w swojej pracy terapeutycznej zajmuje się m.in. wspieraniem pacjentów w sytuacji szeroko rozumianej straty i żałoby, takich jak – doświadczenie rozwodu, nagłej śmierci i poronienia. Ekspertka uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez Fundację Nagle Sami. W drugiej części gość odpowie na pytania uczestników, które będzie można zadawać na czacie.

Zapisy na webinar odbywają się przez stronę www.webinary.pro-life.pl. Tam też można wysłać swoje pytanie przez dedykowany formularz. Wszystkie nagrania poprzednich webinarów dostępne są na kanale www.youtube.com/psozc.

Z okazji Dnia Dziecka Utraconego prowadzące webinar przygotowały publikację pt. Jesteś. Doświadczenie poronienia. Można ją bezpłatnie pobrać ze strony www.pro-life.pl, a także zamówić w biurze Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, które jest jej wydawcą. Publikacja jest kolejną pozycją popularno-naukowej serii Biblioteczka Pro-Life.