Biwak rowerowy

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
15.08.2024 17:00
Data zakończenia:
18.08.2024 14:00
Diecezja:
Wrocławska
Miejscowość
Biały Kościół k/Strzelina
Miejsce:
jeziora,las
Koordynator:
Ewa Borzęcka
Telefon:
531 171 500
Koszt:
1450
Uczestnicy:
Mężczyźni, Rodziny
Rowerowy Biwak Ojca z Nastolatkiem

Weekendowa przygoda Ojca z Nastolatkiem
Stawiamy na relacje!
Siła rodziny zależy od tego jak mocne relacje łączą małżonków, ale także rodziców z dziećmi.
Tym razem zapraszamy, do przygody Ojca z jednym dzieckiem w towarzystwie … roweru 🙂 Single Tracki czekają na zdobycie! Zabierz córkę, albo syna (wiek 13+) i podejmijcie nowe wyzwanie!

Mamy dla Was nowe wyzwanie biwakowe, które pogłębi i umocni Waszą więź z dzieckiem! Poznacie swoje mocne i słabe strony w biwakowym życiu i podejmowanych wyzwaniach. Weźmiecie udział w grach terenowych i samodzielnym przygotowaniu pożywienia na ognisku. Będziecie tylko dla siebie. Jeden Ojciec – jedno Dziecko. Nie będziecie dzielić czasu dla innych członków rodziny, na pracę i codzienne obowiązki. W ten weekend liczy się tylko Wasza relacja! Będziecie także czerpać od innych Ojców, którzy będą też na biwaku. Możecie zainspirować się do bycia jeszcze lepszym Ojcem lub samemu być inspiracją dla innych. Niezapomniany czas, który będziecie wspominać przez lata.
Dodatkowo czeka Was codzienna, wspólna przejażdżka rowerami po Single Trackach 🙂 oraz nauka profesjonalnego dbania o rowery!

Kilka informacji organizacyjnych:
• Na wyjazdy zapraszamy ojców w wraz z dzieckiem (syn lub córka) w wieku od 13 lat.
• Wyjazd jest tylko z jednym dzieckiem.
• Na wyjazd zabieracie rowery górskie, kask, ochraniacze, rękawiczki, okulary oraz wygodną sportową odzież oraz narzędzia do serwisu roweru – pokażemy Wam, jak można samodzielnie serwisować rower.
• Rozpoczynamy w czwartek ok. godz. 17-tej. Kończymy w niedzielę ok. godz. 14-tej.
• Transport: we własnym zakresie.
• Miejsce: Biały Kościół k. Strzelina, ul. Harcerska – pole namiotowe
• Koszt: 1 450 zł za cały pobyt Ojca i Dziecka na biwaku (nocleg, ubezpieczenie, jedzenie, atrakcje …). Jeśli koszty miałyby być jedynym powodem nie wzięcia udziału – prosimy o informację zwrotną.