Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę - konferencja dla małżonków, rodzin, dla każdego

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
03.06.2023 09:00
Data zakończenia:
03.06.2023 15:00
Diecezja:
Legnicka
Miejscowość
Lubin (woj. dolnośląskie)
Koordynator:
Agata Szymkowiak
Telefon:
697672275
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni
Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Legnickiej oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej wraz z parafią św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie zapraszają na konferencję, objętą honorowym patronatem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego pod hasłem „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę”.
Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą wraz z nabożeństwem różańcowym wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, a po nim nastąpią wykłady:
– „Praktycznie o budowaniu relacji – nauczanie Jana Pawła II w rodzinnej codzienności” – Aneta Rams z Fundacji CorAdCor – terapeuta NEST, specjalista z komunikacji w rodzinie, żona i mama czwórki dzieci
– „Ciało, które żyje – chrześcijańska rewolucja seksualna” – o. Marek Kowalcze OFM Conv – franciszkanin z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach (kanał MNIEJSI na YT: https://www.youtube.com/@mniejsi oraz franciszkanie.pl)
– „W otwarte karty – jak mądrze rozmawiać z dzieckiem o seksualności i płodności” – Agata Szymkowiak z Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. Św. Joanny Beretty Molli, INER – Instytutu Naturalnego Planowania Rodziny i Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Legnickiej, żona i mama trzech synów
Będzie czas na rozmowy, pytania i dyskusję – warto być! Wstęp jest wolny, nie są wymagane wcześniejsze zapisy.