Rekolekcje dla małżeństw (z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich). W szkole Maryi i Józefa – iść razem przez życie

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
02.08.2024 17:00
Data zakończenia:
04.08.2024 13:00
Diecezja:
Włocławska
Miejscowość
Licheń Stary
Miejsce:
Dom Pielgrzyma ARKA
Koordynator:
ks. Janusz Kumala Centrum Formacji Maryjnej „Salvatoris Mater”
Telefon:
667444122
Koszt:
210,00
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni
Razem – jak Maryja i Józef zjednoczeni obecnością Boga pośród Nich. Oto wzór świętego małżeństwa, do którego zostali wezwani wszyscy sakramentalni małżonkowie.
Kochacie się? – to piękne. Ale jaką miłością? Z jakiego źródła czerpiecie moc miłowania? Co was jednoczy? Świat zapomniał, czym jest małżeństwo i gdzie tkwi jego istota. Nie wystarczy żyć obok siebie, żeby być razem. W szkole Maryi i Józefa, do której zapraszamy wszystkich małżonków, nauczycie się iść przez życie razem z Jezusem. Przekonacie się, jak cudowna może być to wędrówka – niekoniecznie łatwa, lecz jakże piękna, bo jaśniejąca blaskiem Chrystusowej miłości.
Do uczestnictwa zapraszamy młodych małżonków i tych z wieloletnim stażem. Każdy moment jest dobry, by ponownie chwycić się za dłonie, odnowić przyrzeczenia małżeńskie i dalej pójść razem – razem z Jezusem, którego gdzieś w codzienności życia małżeńskiego może zagubiliśmy.
Rekolekcje maryjne to cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu oraz chwile wytchnienia pośród zieleni licheńskiego sanktuarium. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 210 zł. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. Jest możliwość zakwaterowania w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (ograniczona liczba). Informacji o kosztach zakwaterowania w wybranym pokoju udzielamy przy zgłoszeniu telefonicznym.

Szczegółowe informacje i rezerwacja w Centrum Formacji Maryjnej
ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń
tel. kom. 667 444 122
(w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku)
e-mail: rekolekcje@maryja.pl