Rekolekcje maryjne dla rodziców. Licheńska Matka – Patronka szczęścia rodzinnego

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
24.05.2024 17:00
Data zakończenia:
26.05.2024 13:00
Diecezja:
Włocławska
Miejscowość
Licheń Stary
Miejsce:
Dom Pielgrzyma ARKA
Koordynator:
ks. Janusz Kumala Centrum Formacji Maryjnej „Salvatoris Mater”
Telefon:
667 444 122
Koszt:
210,00
Uczestnicy:
Kobiety, Małżeństwa, Mężczyźni
Dążenie do budowania szczęśliwej rodziny napotyka we współczesnym świecie na wiele zagrożeń. Co robić, aby się im przeciwstawić? Jak budować szczęście w rodzinie? Jak odzyskać utraconą radość i pokój rodzinnego domu? Czy istnieje jedna recepta na szczęście? Na te i wiele innych pytań uczestnicy rekolekcji będą szukać odpowiedzi razem z Matką Bożą Licheńską, często nazywaną Patronką szczęścia rodzinnego. Ona jest blisko wszystkich spraw rodzinnych, trudów codziennego życia i wychowania dzieci, stąd warto spieszyć do Niej, by w szkole Maryi uczyć się, czym jest szczęście i jak wypełnić nim rodzinny dom.
Szukasz szczęścia dla swojej rodziny, dla swoich dzieci? Nie wiesz co robić, bo dziecko przestało chodzić do kościoła? – Zapraszamy na rekolekcje maryjne. To cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, na wspólne rozmowy o rodzinnych sprawach, bez pośpiechu i stresu. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 210 zł. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. Jest możliwość zakwaterowania w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (ograniczona liczba). Informacji o kosztach zakwaterowania w wybranym pokoju udzielamy przy zgłoszeniu telefonicznym.

Szczegółowe informacje i rezerwacja w Centrum Formacji Maryjnej
ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń
tel. kom. 667 444 122
(w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku)
e-mail: rekolekcje@maryja.pl