Rodzinna majówka w górach

Rodzaj:
Rekolekcje
Data rozpoczęcia:
27.04.2024 16:00
Data zakończenia:
05.05.2024 10:00
Diecezja:
Wrocławska
Miejscowość
Poronin
Miejsce:
Koordynator:
Ewa Borzęcka
Telefon:
531 171 500
Strona www:
Koszt:
1950
Uczestnicy:
Małżeństwa, Rodziny
Dialogi Małżeńskie
Zapraszamy Was do nauki skutecznego dialogu ze współmałżonkiem. W dialogu chodzi o skupieniu się na relacji. Dialog pozwala budować więź między małżonkami. Jeśli będzie dobrze poprowadzony to, wleje w Wasze serca pokój, zrozumienie, zgodę i wyrozumiałość.

Nasi prowadzący:
Wiola i Jacek Hełkowie
Kochające się i szczęśliwe małżeństwo od 20 lat. Choć porcelanowa rocznica minęła im w tym roku, to oboje znakomicie pamiętają dzień swoich zaślubin. Uwielbiają spędzać ze sobą czas. Od zawsze marzyli, by wspólnie zbudować dużą rodzinę. Dziś są spełnionymi rodzicami 5 niezwykłych dzieciaków.
Na co dzień formują serca we wspólnocie Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło Życie. Jacek choć z wykształcenia jest elektronikiem, to w pracy działa w obszarze informatycznym. Wiola natomiast jest świetnym logistykiem (i zawodowo i mamowo).
Lubią dzielić się swoim rodzicielskim doświadczeniem z innymi rodzicami, a także z tymi, którzy temat rodzicielstwa dopiero rozeznają. Pieszczotliwie mówią o sobie „Hełeczki”

Co, gdzie, kiedy?!

CO:
Majówka w górach – temat: Dialog Małżeński.
Jest to doskonałe połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci. Jeden cały dzień przeznaczony jest na rodzinną wyprawę po górach.

GDZIE:
Szpiglasowy Residence w Poroninie-Stasikówce
KIEDY:
• 27 kwietnia (godz. 16:00) – 5 maja(godz. 10:00) 2024 r.

INWESTYCJA W RODZINĘ:

1950 zł – osoba dorosła (małżeństwo 3 900 zł)
1400 zł – dziecko w wieku 12 -18 lat
900 zł – dziecko 2 -12 lat
100 zł – dziecko do 2 lat
Uwaga, dzieci do lat 2 nie mają osobnej porcji obiadowej oraz łóżka z pościelą – zachęcamy przyjechać z własnym łóżeczkiem turystycznym.
Na kwotę do zainwestowania składa się wiele czynników, a cena ostateczna uwzględnia zakwaterowanie (8 noclegów), wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja), materiały dla dorosłych i dla dzieci, prowadzących oraz koszty związane z pobytem osób zajmujących się dziećmi w trakcie zajęć rodziców, ubezpieczenie oraz podatek.
Jeśli koszty mają być jedynym powodem nie skorzystania z warsztatów – skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić.
DLA KOGO: Dla rodzin, które wciąż i nieustannie chcą przeżywać ze sobą przygodę! Szczególnie zapraszamy małżeństwa, które nie są jeszcze w żadnej wspólnocie. Na turnusie jest obecny ksiądz.
KTO ORGANIZUJE: Fundacja dla Rodziny (non profit)
KONTAKT Z OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ: Ewa Borzęcka, tel. 531 171 500, e-mail: fundacja@dlarodziny.eu