Warsztaty 'Nieprzeciętny tata' w Ełku

Rodzaj:
Warsztaty
Data rozpoczęcia:
05.04.2024 09:00
Data zakończenia:
07.04.2024 15:00
Diecezja:
Ełcka
Miejscowość
Ełk
Miejsce:
Centrum pastoralno – administracyjne
Koordynator:
Wydział Duszpasterstwa Rodzin Ełckiej Kurii Diecezjalnej
Telefon:
87 621 68 15
Koszt:
149
Uczestnicy:
Mężczyźni
Warsztaty Nieprzeciętny Tata to intensywna, dwudniowa ojcowska przygoda. Warsztaty skierowane są do ojców, którzy pragną rozwijać swoje ojcostwo oraz budować głębokie relacje z Bogiem, żoną i dziećmi. W tym czasie:

Pogłębisz relacje – Ostatecznie w życiu zawsze chodzi o miłość. Podczas Warsztatów nie tylko dowiesz się, jak skłonić swoje serce ku twojej żonie i dzieciom, ale podejmiesz realne działania w tym kierunku. Zrewiduj swoje priorytety i żyj w zgodzie z nimi!

Odkryjesz wizję – Nic, tak jak marzenie, nie tworzy przyszłości. Dlatego potrzebujesz wizji swojego ojcostwa. Dopóki masz ją przed oczyma, dopóty znajdziesz w sobie siłę, by przekraczać swoje granice i dać z siebie wszystko. Odkryj wizję i sięgnij gwiazd!

Zainspirujesz się – Nie czekaj na okazje do nieprzeciętności – sam je twórz! Otrzymasz potężną dawkę wiedzy oraz inspiracji, które pomogą ci odnowić twoje ojcostwo. Stań się zmianą, której pragniesz!

Spotkasz innych ojców – Ojcostwa nie wygrywa się w pojedynkę. Podczas Warsztatów doświadczysz ojcowskiego dzielenia oraz prawdziwego braterstwa. Skorzystaj ze wsparcia innych ojców!

Zgłoszenia pod adresem: https://nieprzecietnytata.pl/elk2024/